Lučenec

• Secesná polyfunkčná budova priamo v centre mesta Lučenec • nehnuteľnosti v celkovej výmere 1 710 m², so zastavanou plochou 797,1 m² • jedinečná architektúra • národná kultúrna pamiatka


an image

Poloha a popis budovy

Polyfunkčná budova sa nachádza v samotnom centre mesta Lučenec, v radovej zástavbe obchodných a reštauračných prevádzok v dotyku s obchodno - spoločenským centrom Reduta a priamym prístupom z Vajanského ulice s možnosťou vytvorenia prístupu aj zo zadnej časti pre zásobovanie autami. Celý objekt je napojený na všetky inžinierske siete, rozvod zemného plynu, je odkanalizovaný do verejnej siete, má bleskozvod, rozvod ústredného kúrenia a TÚV s centrálnym zdrojom. Nehnuteľnosť tvorí samostatný polyfunkčný objekt - secesná budova v prednej časti a objekty skladov v zadnej časti parcely.


Polyfunkčný objekt je čiastočne podpivničená 2-podlažná budova s možnosťou využitia podkrovia, je čiastočne rekonštruovaná a pozostáva:

a) zo suterénu o výmere zast.plochy 129,8 m², ktorý tvorí pivnica a schodisko

b) z prízemia o výmere zast. plochy 500,02 m² ktoré tvoria predajné priestory so skladmi

c) z poschodia v celkovej výmere zast.plochy 455,02 m² ktoré tvoria tri byty :
• 4-izb. byt vpravo, s užit. plochou 151,43 m²
• 3-izb. byt vľavo s užit. plochou 122,29 m²
• 2-izb. byt v zadnej časti vpravo s užit. plochou 57,33 m²
• hala, schodisko a terasa s balkónom s užit. plochou 87,44 m²Zadná časť objektov v dvorovej časti pozostáva:

a) z 3-podlažného objektu so zastavanou plochou jedného podlažia o výmere 125 m² – skladové priestory a dielne

b) z 1-podlažného objektu – dielňa a sklady so zastavanou plochou 172,08 m².


Prečo investovať práve tu?
• historická secesná budova s veľkorysými priestormi, s neopakovateľnou architektúrou a atmosférou
• vzhľadom na charakter nehnuteľnosti je možné objekty využiť ako polyfunkčné priestory, predajne, sklady, luxusné kancelárie a bývanie priamo v centre mesta
• medzinárodný cestný ťah Bratislava – Košice

Geografická poloha

Lučenec leží v centre Lučeneckej kotliny a je ľahko dostupný ku všetkým mestám južnej časti stredného Slovenska. Nachádza sa na križovatke hlavných ciest medzi Bratislavou a Košicami, Budapešťou a Varšavou, na juhu najväčšieho samosprávneho kraja - Banskobystrického a má aj postavenie pohraničného mesta s Maďarskou republikou. Z hľadiska kvality prírodného prostredia patrí k najvýznamnejším regiónom Slovenska. Je to oblasť s najväčšou výmerou chránených oblastí na Slovensku - Národné parky (Nízke Tatry, Veľká Fatra, Slovenský raj a Muránska planina), chránené krajinné oblasti (Poľana, Štiavnické vrchy, Ponitrie).

Blízka Vodná nádrž Ľadovo poskytuje vhodné podmienky pre rybárov. Športovým priaznivcom ponúka mesto množstvo príležitostí na aktívny oddych. Športové aktivity si môžu dopriať na krytom zimnom štadióne, mestskom kúpalisku, futbalovom štadióne, v športovej hale na Výstavisku a na tenisových dvorcoch mesta.

Mapa

an image an image an image

Interaktívna mapa:


Analýza využiteľnosti

Vzhľadom na rôzne konštrukčné vyhotovenie a rôzny charakter priestorov je možné objekt využiť ako polyfunkčné priestory, predajne, sklady, luxusné kancelárie a bývanie v centre mesta.

Kópia z katastrálnej mapy

an image

Potrebujete viac informácií?

V prípade potreby podrobnejších informácií, neváhajte prosím a vyplňte nasledúci formulár. Na Vaše otázky budeme odpovedať v čo najkratšom čase. Prosíme o vyplnenie všetkých položiek.

Subjekt:


Správa:


Meno odosielateľa:


Email odosielateľa: