Liptovský Mikuláš

• administratívna budova v celkovej výmere 1 618 m² a pozemkom s rozlohou 3 992 m² • v zastavanom území mesta v blízkosti centrálnej mestskej zóny • samostatný prístup z verejnej komunikácie


an image

Poloha a popis budovy

Budova s pozemkom je situovaná v areáli bývalých Kasární pod Hájom, v zastavanom uzemí mesta Liptovský Mikuláš, v blízkosti centrálnej mestskej zóny. Stavba administratívnej budovy má celkovú podlahovú plochu o výmere 1 618 m². Prislúcha k nej aj nezastavaný rovinatý pozemok o celkovej výmere 3 051 m², pričom zastavaná plocha pod budovou je 941 m². Celková plocha pozemku je 3 992 m².

V okolí je zástavba rodinných domov, bytových domov a občianskej vybavenosti. Nehnuteľnosť má samostatný prístup z verejnej komunikácie. Administratívna budova je dvojpodlažná s čiastočným podpivničením, skladá sa z dvoch budov so samostatnými vstupmi, samostatným meraním spotreby elektrickej energie s možnosťou samostatného vykurovania, ktoré je v súčasnosti napojené na centrálny tepelný zdroj kasární.

Geografická poloha

V okolí okresného mesta Liptovský Mikuláš je množstvo možností športového a oddychového trávenia voľného času:
lyžovanie
(blízkosť najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná – Chopok, ale aj veľký počet menších lyžiarskych stredísk),
turistika (Nízke Tatry, Západné a Vysoké Tatry, Chočské vrchy),
cyklistika (množstvo značených trás),
vodné športy a rybolov (Liptovská Mara),
možnosť poľovníctva a hubárčenia v blízkych lesoch,
celoročný akvapark Tatralandia,
veľmi dobré dopravné napojenie (diaľnica D1, hlavný železničný koridor, neďaleké letisko Poprad – Tatry).

Mapa

an image an image an image

Interaktívna mapa:


Analýza využiteľnosti

Nehnuteľnosť je možné využívať na administratívne účely, polikliniku, zdravotné stredisko, ubytovňu, po prípadnej prestavbe ju možno využiť ako napr. dom opatrovateľskej starostlivosti, prípadne penzión pre seniorov.

Kópia z katastrálnej mapy

an image

Potrebujete viac informácií?

V prípade potreby podrobnejších informácií, neváhajte prosím a vyplňte nasledúci formulár. Na Vaše otázky budeme odpovedať v čo najkratšom čase. Prosíme o vyplnenie všetkých položiek.

Subjekt:


Správa:


Meno odosielateľa:


Email odosielateľa: