Brezno, mestská časť Rohozná

oplotený areál s veľkou výmerou, lokalizácia: územie plánovaného investičného rozvoja mesta Brezno


an image

Analýza polohy

Uzavretý areálový komplex, v ktorom sa nachádza nová prevádzková budova s rozlohou 720 m², 8 veľkopriestorových skladovacích hál s nakladacími rampami vybavených elektropožiarnou signalizáciou a poplachovým systémom narušenia. Rozlohy: spevnené plochy: 127 240 m²; budovy: 5 880 m²; prístupová komunikácia: 3 514 m². Zvyšnú časť areálu s výmerou 153 579 m² tvoria lesné pozemky. Areál so súborom pozemkov o celkovej výmere cca 30  ha je vzdialený cca 5 km od centra mesta Brezno, v blízkosti územia, kde mesto plánuje investičný rozvoj.

Prístup je po asfaltovej komunikácii pričom oplotenie celého areálu je vybavené dvojitým plotom a najmodernejšou zabezpečovacou signalizáciou na ochranu areálu. Zaujímavá poloha objektu v tichom prostredí, ktorý je obklopený lesmi Slovenského Rudohoria a poskytuje krásny panoramatický pohľad na Nízke Tatry a okolie.

Brezno je významnou križovatkou ciest Pohroním, nachádzajúce sa v Breznianskej kotline na brehu rieky Hron pod Nízkymi Tatrami a je nástupným centrom do priľahlých oblastí cestovného ruchu a ich rekreačných priestorov. Patria medzi ne aj neďaleké Tále (20 km), ktoré poskytujú relax pre celú rodinu. Je tu možnosť využitia 18-jamkového majstrovského golfového ihriska Gray Bear, ktoré ponúka krásne prírodné scenérie, originálnosť prostredia a dizajnu a ponúkajú tiež výber zimných aktivít najrôznejšieho druhu, ako sú precízne udržiavané trate pre náročných i menej náročných, bežecká trať, či snowtubing – jazda na nafukovacích kolesách. Výborné snehové podmienky poskytujú aj blízke známe lyžiarske strediská Chopok (30 km) a Čertovica (27 km). Týmto smerom vedú cesty i do doteraz neobjaveného turistického raja - Slovenského rudohoria, ktorého základom sú nevšedné prírodné podmienky, hlboké lesy s bohatou flórou a faunou, možnosťami poľovania a rybolovu. Brezno sa postupne stáva hodnotným centrom vyššej vybavenosti pre cestovný ruch.

Pozn.: t.č. prevádzková budova a strážnica nie je predmetom predaja.

Mapa

an image an image an image

Interaktívna mapa:

Analýza využiteľnosti

  • skladovanie rôzneho materiálu, aj špeciálneho
  • muničný sklad, špeciálne vojenské účely, pre ktoré bol areál vybudovaný
  • logistické centrum so špeciálnym zabezpečením areálu
  • možnosť využiť na podnikateľské účely (výroba, prípadne ako skladové priestory)

Kópia z katastrálnej mapy

an image

Potrebujete viac informácií?

V prípade potreby podrobnejších informácií, neváhajte prosím a vyplňte nasledúci formulár. Na Vaše otázky budeme odpovedať v čo najkratšom čase. Prosíme o vyplnenie všetkých položiek.

Subjekt:


Správa:


Meno odosielateľa:


Email odosielateľa: